blog-image
30-08-2021

Jak Przygotować Zarys Aplikacji, Jaką Chcę Uzyskać – Co Warto Wiedzieć Przed Spotkaniem Z NotBug

Własna dobrze działająca aplikacja mobilna to nie tylko zwiększająca się liczba klientów, ale również wyższy zysk oraz większy prestiż dla firmy. Z tego powodu wiele przedsiębiorców z naszą pomocą decyduje się na stworzenie własnego narzędzia. Jak przygotować się do współpracy, aby przebiegła ona sprawnie i pomyślnie?

Czytaj więcej
blog-image
16-08-2021

Jak Działają Systemy Mapowe?

W dzisiejszych czasach przepływ informacji jest bardzo ważny, dlatego na całym świecie duże korporacje oraz instytucje państwowe inwestują w coraz bardziej zaawansowane technologie informatyczne usprawniające tego typu procesy. Przetwarzanie danych jest niezbędne w celu uzyskania poprawnej komunikacji pomiędzy społeczeństwami, której celem jest przekazywanie konkretnych informacji w konkretnym celu. Digitalizacja nie ominęła także map kartograficznych, które dotychczas wydawane były w tradycyjnej, drukowanej formie.
Obecna technologia pozwala na szybkie tworzenie systemów mapowych, z których korzystają urzędy miejskie, geodeci, spółki edukacyjne oraz instytucje zajmujące się turystyką górską. Warto zauważyć, że popularnym rozwiązaniem jest tzw. GIS, czyli system informacji przestrzennej.

Czytaj więcej
blog-image
02-08-2021

Ile Kosztuje Wykonanie Aplikacji – Jakie Są Etapy?

Biorąc pod uwagę koszty wykonywania aplikacji programistycznych nie da się jednoznacznie
odpowiedzieć, jakie będą ostatecznie. Przygotowywanie skomplikowanego oprogramowania dla
przedsiębiorców i nie tylko, to złożony proces, na który składa się wiele czynników, dlatego precyzyjna wycena takowej usługi nie jest możliwa bez dokładnej analizy. Można jedynie opierać się na przypuszczeniach, briefie, specyfikacji technicznej oraz doświadczeniu osób zajmujących się projektem i tylko w taki sposób możliwe jest stworzenie wyceny zaprojektowania dedykowanych aplikacji.

Czytaj więcej